Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Поліефірефіркетон (PEEK) прутки-стрижні

Поліефірефіркетон (PEEK, ПЕЕК) це напівкристалічних полімер з високотемпературної стійкістю. Має видатні механічні, хімічні і електротехнічні експлуатаційні характеристики. Може довго використовуватися при температурі аж до +260 ° C і в гарячій воді або під впливом пара.
Стійкий до високоенергетичним променям (навіть ультрафіолетові промені призводять тільки до легкого пожовтіння матеріалу). Має найменший з пластиків рівень виділення шкідливих газоподібних речовин під дією відкритого полум'я. Характеризується дуже високою стабільністю розмірів.
ПЕЕК є високоміцної альтернативою фторполімерам завдяки більш високим показникам стійкості до зносу і стирання.

Це матеріал з приголомшливими трибологічними властивостями !
Поліефірефіркетон PEEK застосовується в сферах, де необхідні поліпшені властивості стійкості до високих температур або стійкість до хімічно агресивному середовищі, також використовується при сильних радіоактивних випромінюваннях і електричних навантаженнях, що дозволило цього матеріалу стати універсальним. Його застосування стало традиційним в аерокосмічній, хімічної та ядерних областях.

Поліефірефіркетон можна використовувати при дуже високих температурах (близько +260°C), і він демонструє виняткову механічну міцність, ударну в'язкість, твердість, міцність на вигин і скручування. PEEK демонструє відмінну хімічну стійкість, дуже хороші діелектричні властивості при температурі до +260°C  і дуже хорошу стійкість до всіх видів випромінювання і радіації (навіть ультрафіолетові промені призводять тільки до легкого зміни кольору на жовтий). PEEK володіє самозатухаючим властивостями.

 

Застосування в обладнанні:
Вкладиші підшипників
Сідла клапана
Прямозубиє шестерні
Поршневі кільця, ущільнення
Зубчасті колеса, насосні лопатки
Кронштейни корпусу
Напірні пристрої
Системи дозування
Насадки, фланці, захоплення, розпірки
Частини корпусів в електротехнічної промисловості
Кріплення, конічні шестерні
Підшипникові ролики й сепаратори
Корпуси з'єднувачів, клапани
Ізоляція проводів і кабелів
Компоненти ротора
Фрикційні диски і ущільнення
Амортизатори
Компоненти для діалізного устаткування
Розподільні вали

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner