Кошик
96 відгуків
Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Труби та фітинги INCOR - двошарова гофрована каналізація з ПП (SN8)

Двошарові поліпропіленові гофровані труби Incor використовуються для зовнішніх безнапірних мереж промислової, побутової та зливової каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби можуть застосовуватися для транспортування стоків, зокрема короткостроково з температурою до 95 °С.
Двошарові гофровані труби з поліпропілену використовують також для транспортування хімічних промислових стоків.

На відміну від труб КОРСІС, у труб InCor внутрішній діаметр практично збігається з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність. А також труби InCor поставляються у зручних для транспортування штангах по 3м та 6м, з готовим розтрубом, що на відміну від труб типу КОРСІС, Е2-К або K2-KAN дозволяє суттєво економити на сполучних муфтах.

Висока кільцева жорсткість (S=8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій у місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів доріжками та в місцях стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor":
- Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8).
- Термічна стійкість - температура стічних вод до 95 ° С короткостроково.
- Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби мають високу хімічну стійкість до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.
- Відсутність корозії стінок і стійкість до блукаючих струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної.
- Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків із вмістом твердих частинок.
- Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів.
- Висока ремонтопридатність - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки.
- Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.
- Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби та фітинги служать значно довше сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner