Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Труби Інкор (Incor), гофровані, двошарові

Двошарові гофровані труби поліпропіленові Incor використовуються для зовнішніх безнапірних мереж промислової, побутової та зливової каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби можуть застосовуватися для транспортування стоків, у тому числі короткостроково з температурою до 95 °С.
Двошарові гофровані труби із поліпропілену використовують так само для транспортування хімічних промислових стоків.

На відміну від труб КОРСІС, у труб InCor внутрішній діаметр практично збігається з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність. А також труби InCor поставляються в зручних для транспортування штангах по 3м і 6м, з готовим розтрубом, що на відміну від труб типу КОРСІС, Е2-До або K2-KAN дозволяє істотно економити на з'єднувальних муфтах. 


Висока кільцева жорсткість (S=8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів, зокрема злітно-посадкові смуги, під рубіжними доріжками і в місцях стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor": 
- Висока кільцева жорсткість,- кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8). 
- Термічна стійкість - температура стічних вод до 95°З короткостроково. 
- Хімічна стійкість;-  поліпропіленові гофровані труби володіють високою хімічною стійкістю до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.
- Відсутність корозії стінок і стійкість до блукаючих струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії. 
- Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків з вмістом твердих частинок.
- Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів. 
- Висока ремонтопридатність,- застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки. 
- Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.
- Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби служать значно довше сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner