Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Труби та фітинги ПП для внутрішньої каналізації

Поліпропіленові канализацыйні труби і фітинги використовують для внутрішньої розводки і відводу побутових і фекальних стоків в житлових, адміністративних та промислових будівлях. Каналізаційна система, змонтована з поліпропіленових (ПП) труб і фітингів, має необхідні технічні характеристики, що дозволяє використовувати її для тривалого транспортування стічних вод різної температури і хімічного складу.

Основні переваги каналізаційних труб і фітингів з поліпропілену:

- Стійкість до корозії;
- Хімічна стійкість;
- Робоча температура переноситься рідини до 75-80 °C;
- Витримують короткочасне вплив температури до 90 °C;
- Гладка внутрішня поверхня;
- Висока еластичність елементів;
- Надійність з'єднань;
- Невелика маса (в 20 разів легше чавунної труби);
- Термін служби до 50 років.

Прокладка внутрішньої каналізації з ПП може проводитися як відкритим, так і прихованим способом.

Незалежно від того, яким способом прокладені труби, максимальний ухил має становити не більше ніж 15 градусів. Не дотримання норми допускаються у разі відгалужень сантехнічних приладів. При цьому повинен враховуватися діаметр труб: для приймачів прийнятний діаметр 50 мм, а діаметр труб, що відходять від унітазів – 100 (110) мм. Основні переваги поліпропіленової продукції - більш тривалий експлуатаційний термін у порівнянні з металом, -труби з ПП не схильні до заростання та утворення засоров; -стійкість до впливу ультрафіолетових променів та температури робочого середовища до 95 °С; -стійкість до перепаду температур; -зниження витрат на транспортування та встановлення; - спрощується монтаж та демонтаж через наявність гумових ущільнювальних кілець і виконується за принципом конструктора. З'єднання виходять герметичними, а трубопровід стійким до агресивних стоків.

У системах внутрішньобудинкової каналізації використання ПП ефективніше та надійніше ПВХ. Наприклад, температура стічних вод після викиду води побутовою технікою може досягати 90°С. Крайня межа стійкості температур для труб з ПВХ становить лише 60 °С. Тому використання пральних машин або іншого спеціального обладнання на харчових виробництвах може призвести до деформації трубопроводу, а отже й утворення протікань у місцях стиків.

Важливим фактором при виборі ПП є екологічна безпека його виробництва та утилізації на відміну від ПВХ. Тому країни Європи відмовляються від застосування труб з полівінілхлориду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner