Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Акрил (PMMA xt) прозорий – стрижні, труби.

GEHR PMMA XT – екструдовані труби, а також круглі та квадратні прутки.

Акрил PMMA - це прозорий пластик, що володіє винятковою міцністю, жорсткістю та оптичною прозорістю. Його стійкість до погодних умов та ультрафіолетового випромінювання, а також твердість поверхні також дуже високі.
Поліметилметакрилат (PMMA) - за своїми властивостями - ясність, блиск і прозорість схожий на скло, але при удвічі меншій вазі і в багато разів більшій міцності, ніж скло. Акрилові пластмаси мають виняткову універсальність, довговічність і естетичні якості - від міцних вивісок і світлових люків до всіляких світильників, дисплеїв, вітририн і полиць для магазинів.

Більше інформації по пластику PMMA на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/uk/akril-pmma_polimetilmetakrilat/

Акриловий стрижень простий у виготовленні, добре склеюється з клеями та розчинниками та легко піддається термоформуванню. У порівнянні з багатьма іншими прозорими пластиками, він має чудову атмосферостійкість.

Екструдовані акрилові стрижні являють собою економічну альтернативу литому акрилу, але доступні діаметри обмежені максимум 40мм. ( Примітка Екструдований акриловий стрижень не підходить для механічної обробки.)

Акрилові (PMMA) прозорі труби і прутки мають чудову глянсову поверхню, мають чудові світлопропускаючі властивості (до 92%), стійкі до старіння і погодних впливів, мають високу міцність і не схильні до корозії.

Акрил схвалений для застосування з харчовими продуктами та показує всі види продуктів харчування у їх природних апетитних кольорах. Дозволяє забезпечувати елегантність торговельного обладнання у торгових центрах.

ВЛАСТИВОСТІ АКРИЛОВИХ ТРУБ І ПРУТКІВ:

Прозорість – світлопропускання безбарвної версії становить 92% видимого світла, що набагато більше, ніж будь-якого іншого прозорого полімерного матеріалу.

Хороші фізико-механічні та електроізоляційні властивості.

Атмосферостійкість - має хорошу водостійкість і стійкість до УФ. Прозорі екструдовані труби ПММА пропускають УФ, а пофарбовані його абсорбують.

Хімстійкість - стійкі до дії розведених кислот і лугів, води, спиртів, жирів, водних розчинів неорганічних солей і мінеральних масел; PMMA фізіологічно нешкідливий і стійкий до біологічних середовищ.

Легкість в обробці - ПММА розм'якшується при температурі трохи вище 120 ° C і легко переробляється. Труби з ПММА можна обробляти механічно, склеювати та зварювати.

Нетоксичність - Акрилові труби та прутки, як і більшість пластиків, є нормальнозаймистим матеріалом (температура займання PMMA - 260 ° С), але при горінні вони не такі небезпечні, як інші горючі пластики, т.к. не виділяє жодних отруйних газів. Труби та прутки з оргскла – екологічно чистий матеріал, що не виділяє жодних токсичних речовин і абсолютно безпечні. PMMA може використовуватися на вулиці та в приміщеннях, у т.ч. у дитячих та лікувальних закладах, на харчових підприємствах та у фармакології.

Щільність PMMA становить 1,19 г/см3, що майже в 2,5 рази легше за звичайне скло і на 17% легше за жорстке непластифіковане ПВХ (PVC-U). Ударна міцність акрилових труб у 5 разів більша, ніж у звичайного скла. Матеріал має високу морозостійкість (-40 ° С). Робочий діапазон температур PMMA становить від -40 до +70°С.

Стійкість до старіння. Виробник гарантує 10-річну експлуатацію прозорого матеріалу поза приміщенням без зміни світлопропускання, жорсткості та міцності.

Акрилові труби знайшли широке застосування:

у різноманітних рекламних проектах;

у дизайні інтер'єрів, архітектурних рішеннях;

у виготовленні різних ємностей, акваріумів;

виробництві торговельного, промислового та рекламного обладнання.

За своїми термічними та механічними властивостями Акрил (PMMA xt) - це аморфний матеріал який відноситься до полімерної групи стандартних пластиків. Крім високої механічної міцності і жорсткості, він має надзвичайно блискучу прозорість. Його стійкість до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання, а також твердість поверхні також дуже високі.
ПММА також стійкий до подряпин і полірується. Діапазон тривалої робочої температури становить від -40 до +70 °C. Хімічна стійкість до більшості розчинників, стійкість до розтріскування під напругою, а також ударна в'язкість явно поступаються іншим матеріалам групи стандартних полімерів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner