Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Полібутилентерефталат (ПБТ) PBT

Полібутилентерефталат PBT це напівкристалічний матеріал з сімейства поліефірних пластмас і завдяки своїм гарним термічним і механічним властивостям відноситься до групи полімерів конструкцыйних-інженерних пластиків. Він має високу твердість поверхні та хороші характеристики ковзання та зносу.
ПБТ має відмінні механічні властивості в поєднанні з хорошою хімічною стійкістю. PBT має хорошу удароміцність і ударну в'язкість, низький коефіцієнт тертя і зносу і не вимагає мастила. Він стійкий до впливу хімікатів, хлору, води та пари та може безперервно працювати при температурному діапазоні від -60°C до +130°C. PBT також схвалений для прямого контакту з харчовими продуктами, оскільки відповідає вимогам FDA.

Завдяки високій міцності та ударній в'язкості застосовуються як конструкційні матеріали в різних галузях промисловості.
В електротехніці - хороші діелектричні властивості.
У харчовій промисловості, в контакті з харчовими продуктами - PC фізіологічно нешкідливий, інертний, якщо натуральний.
У механіці – матеріал PC використовується для точних механізмів, коли потрібна хороша стабільність розмірів.

Використання PC у хімічній промисловості може бути обмежене, у зв'язку з поганою опірністю вуглеводням.

Надзвичайно висока міцність матеріалу PBT дозволяє використовувати саморізи або вставки. Хороші ковзаючі властивості та висока стабільність розмірів також відкривають широкий спектр можливих застосувань. Дуже хороші результати можуть бути досягнуті у процесах з'єднання двокомпонентних клеїв на основі, наприклад, епоксидних смол або ціаноакрилатів, а також силіконів. Також можливе фарбування деталей або нанесення покриття на поверхню деталі у високому вакуумі. Як і всі поліефіри, PBT не стійкий до впливу гарячої води (приблизно від +60 ° C) протягом тривалого часу.

Застосування в устаткуванні:

  • Ізоляційні деталі в електротехніці
  • Елетричні роз'єми, кнопки
  • Зубчасті колеса
  • Деталі насосів
  • Напрямні та колеса
  • Підшипники ковзання
  • Клапани

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner