Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Труби ПВХ прозорі

Труби ПВХ прозорі GEHR PVC-TR® (PVC-U)

Прозорі труби ПВХ, виробництва GEHR (Німеччина), виготовлені з непластифікованого полівінілхлориду (НПВХ). Прозорі труби ПВХ - широко застосовуються при будівництві басейнів, при монтажі оглядових вставок на хімічних і фармацевтичних трубопроводах, в моделюванні, рекламі, медичних лабораторіях і при виробництві нестандартних зварних ємностей для виготовлення рівнів рідини.

Прозорі ПВХ труби з успіхом застосовуються в рекламних цілях. Разом з світлодіодними стрічками прозорі пвх труби використовують при виготовленні нестандартного освітлення та світлових инсталяциях, конструкціях.

Перевагою прозорих труб ПВХ є їх стійкість до впливу хімічно агресивних і шкідливих речовин, токсичних розчинів, а так само до утворення бактерій. Прозорі труби ПВХ володіють низькою теплопровідністю і забезпечують електро-ізоляцію.

Робочий тиск в трубах PVC залежить від товщини її стінок і температури середовища, що транспортується. З'єднання труб між собою може здійснюватися за допомогою звичайних клейових фітингів ПВХ і здійснюється дуже просто, достатньо нанести спеціальний клей на поверхні, що склеюються і відразу ж з'єднати їх. Трубопровід можна почати експлуатувати вже через 15 хвилин після склеювання.

прозорі Труби ПВХ (PVC-TR) 

Виробництво: GEHR Gmbh, Німеччина
Колір: прозорий
Довжина: 5 метрів, гладкі кінці
Рекомендована максимальна температура до +60°С

Більше інформации про прозорі труби з ПВХ (GEHR PVC-TR) на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/uk/prozrachnye_trubi_pvh_pvc-tr/

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner