

Стрижень поліетиленовий d 70*1000мм, PE-HD, пруток-круглий
Стрижень-пруток PE-HD d 70мм*1000мм, поліетилен низького тиску (ПНД)
GEHR PE-HD - це гомополімерный поліетилен високої щільності має дуже низьку щільність в поєднанні з високою міцністю. Завдяки хорошій хімічної стійкості
Поліетилен GEHR PE-HD стійкий до більшості кислот, лугів, багатьох органічних розчинників та гарячої води. Цей матеріал є хорошим електроізолятором і добре зварюється. Не рекомендується лише ВЧ зварювання!
Безперервна робоча температура PE-HD натурального кольору знаходиться в діапазоні від -50°C до +90°C. Круглі стрижні натурального та чорного кольору відповідають нормам, для контакту з харчовими продуктами, згідно з 10/2011/EC.
Поліетилен PE-HD - це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками міцності, жорсткості та оброблюваності.
Поліетилен GEHR PE-HD - це міцний пластик з високими удароміцними властивостями.Широко застосовуються у хімічній та фармацевтичній промисловостях.Області застосування включають також конструкційні резервуари та футерування в технологіях очищення води.
Стійкий до більшості кислот та лугів середньої концентрації.
Більше інформації щодо поліетилену GEHR PE-HD та технічні характеристики на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/polietilen-hdpe-pe-hd/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEHR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поліетилену | Низького тиску |
| Щільність | 0.95 г/см3 |
| Форма сировини, що поставляється | Стрижень |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.95 кг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура. °З | -50 |
| Мінімальна робоча температура, °З | +80 |
| Вага 1 п. м./кг | 3,91 |
- Ціна: 3 150 ₴



