Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Полікарбонат (PC) - ПК стрижні та плити

Полікарбонат (PC) - це прозорий матеріал, який відноситься до групи аморфних конструкційних інженерних пластиків, а також до сімейства поліефірних пластиків. Він має високу жорсткість та надзвичайно високу ударну в'язкість. Він також має високу температуру склування та температуру теплового відхилення (прибл. +130°C). Робоча температура PC знаходиться в діапазоні від -60 ° C до +120 ° C. Матеріал відрізняється високою стійкістю до випромінювання високої енергії, поглинає дуже мало вологи і стійкий до кислих розчинів. Однак його необхідно стабілізувати від УФ-променів, інакше може виникнути пожовтіння.

Як і всі поліефіри, полікарбонат (PC) не стійкий до дії гарячої води (приблизно від +60 °C) протягом тривалого часу.
Полікарбонат PC ідеально підходить для більшості інженерних рішень у будівництві.
Листовий полікарбонат має надзвичайно високу удароміцність, що робить його практично неб'ючим, і особливо корисний для використання в областях, де існує ризик пошкодження або вандалізму.

Прозорий монолітний полікарбонат є одним з найлегшим, міцним і гнучким з усіх різновидів пластмас. У ньому поєднуються прозорість, естетичні якості скла та міцність металу. Цей матеріал набув великої популярності в сучасному будівництві.

Особливості та сфера застосування

Полікарбонат - міцний і гнучкий матеріал, що широко використовується при виготовленні наступних виробів:

 • сітілайтів і рекламних вивісок;
 • ударостійких навісів різного призначення;
 • щитів та захисних огорож для спортивних майданчиків;
 • наземних пішохідних переходів;
 • шумозахисних огорож;
 • різноманітних екранів та арок;
 • ліхтарних плафонів та транспортного скління.


Головні переваги полікарбонату Подібна популярність даного матеріалу пов'язана з великою кількістю переваг:

 1. Дуже висока міцність. Монолітний полікарбонат міцніший за скло майже в 250 раз. Саме тому актуально використовувати його як оглядові стекла в апаратах, на які виявляється досить сильний тиск.
 2. Має спеціальне покриття, що нейтралізує ультрафіолетове випромінювання. За рахунок цього значно підвищується термін експлуатації матеріалу.
 3. Вкрай низька вага. Для прикладу - лист скла важитиме приблизно в 2 рази більше, ніж лист полікарбонату аналогічного розміру.
 4. Простота виготовлення та гнучкість. За рахунок цих якостей матеріалу з нього можна виготовляти вироби найрізноманітнішої форми.
 5. Адекватна ціна. Незважаючи на всі свої переваги, матеріал відрізняється прийнятною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner