Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Конструкційний пластик - Полівінілхлорид (PVC-U)

Полівінілхлорид непластифікований (PVC-U)

 

Непластифікований ПВХ (PVC-U) - це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками міцності, жорсткості та обробки.

ПВХ - вогнестійкий матеріал (самозатухаючим після зняття полум'я) з винятковою хімічною стійкістю, стійкістю до утворення тріщин. Стійкий до більшості кислот і лугів.

PVC-U володіє високою механічною міцністю, міцністю на розрив і робочою температурою від 0°C до +60°C. Також матеріал легко склеюється і зварюється.

Це економічний матеріал загального призначення, який застосовується для виготовлення корпусів резервуарів, легко обробляється і має відмінні температурні характеристики.

Полипинилхлорид PVC-U - це міцний пластик з високими ударостійкими властивостями.

Широко застосовується в хімічній і фармацевтичній промисловостях, металургії. Області застосування включають також футеровки в гальванічних ванн технологіях.

Більше інформації за непластифицированному полівінілхлориду PVC-U на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/polivinilkhlorid-pvh-pcv-u/

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner