Кошик
100 відгуків
Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Конструкційний пластик - Поліетилен високої щільності (PE-HD)

GEHR PE-HD - ц- це гомополімерний поліетилен низького тиску, високої густини (близький до матеріалу ПЕ-300), має низьку твердість у поєднанні з високою міцністю.

Завдяки хорошій хімічної стійкості Поліетилен GEHR PE-HD стійкий до більшості кислот, лугів, багатьох органічних розчинників і гарячої води. Цей матеріал є гарним електро-ізолятором і добре зварюється. Не рекомендується тільки ВЧ зварювання!

Безперервна робоча температура PE-HD натурального кольору знаходиться в діапазоні від -50°C до приблизно +90°C. Круглі стрижні натурального і чорного кольору відповідають нормам, для контакту з харчовими продуктами, згідно 10/2011 / EC.
Поліетилен PE-HD - це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками міцності, жорсткості і оброблюваності.

Поліетилен GEHR PE-HD - це міцний пластик з високими ударостійкими властивостями. Широко застосовується в хімічній і фармацевтичній промисловостях. Області застосування включають також конструкційні резервуари і футеровки в технологіях очищення води.

Стійкий до більшості кислот і лугів середньої концентрації.

Більше інформації з поліетилену високої щільності PE-HD на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/polietilen-hdpe-pe-hd/

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner