Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Труби для дренажу

Дренажні труби застосовуються в міському і сільському господарстві, в дорожньому будівництві і будівництві спортивних комплексів, для захисту фундаментів і підвалів будинків від води, а також при облаштуванні приватних ділянок і парків. Пристрій Дренажу необхідно на землях, де глибина залягання грунтових вод вище норми осушення.
Дренажні труби можуть виготовлятися з ПВХ, ПЕ або ПП. Можуть бути як з перфорацією, так і без. Отвори для води (перфорація, зі стандартною шириною розрізу від 1,3 мм) захищені, тому, що знаходяться в западинах хвилі дренажної труби. Ступінь дренажу труби залежить від сектора перфорації в трубі (105с, 220º і 360º).

Дренажна труба пропонована компанією "Сантекс" виготовлена з поліетилену (ПЕ) та перфорована по всьому діаметру труби (ступінь перфорації 360º)

Дренажні труби застосовуються в міському та сільському господарстві, у дорожньому будівництві та будівництві спортивних комплексів, для захисту фундаментів та підвалів будівель від води, а також при облаштуванні ландшафтів приватних ділянок та парків. Пристрій дренажу необхідний на землях, де глибина залягання ґрунтових вод вища за норму осушення.
Дренажні труби можуть бути виготовлені з ПВХ, ПЕ або ПП. Можуть бути як із перфорацією, так і без. Отвори для води (перфорація зі стандартною шириною розрізу від 1,3 мм) захищені, тому що знаходяться у западинах хвилі дренажної труби. Ступінь дренажу труби залежить від сектора перфорації у трубі (105º, 220º та 360º).

Дренажна труба що пропонується нашою компанією виготовлена ​​з поліетилену (ПЕ) та перфорована по всьому діаметру труби (ступінь перфорації 360º)

Звертаємо Вашу увагу!

Труби дренажні продаються в бухтах по 50м.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner