Кошик
100 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Фторопласт-4, PTFE, стержні, (Політетрафторетилен)

Фторопласт-4 (Тефлон) — біле, в тонкому шарі майже прозоре речовина, з вигляду нагадує парафін або поліетилен. Щільність від 2,18 до 2,21 г/см3. Володіє високою тепло - і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від -70 до +270 °с.

PTFE - чудовий ізоляційний матеріал. Тефлон володіє дуже низьким поверхневим натягом і адгезією і не змочується ні водою, ні жирами, ні більшістю органічних розчинників.

Фторопласт ПТФЕ — м'який і текучий матеріал, тому має обмежене застосування в навантажених конструкціях. Володіє дуже низькою адгезією (липучестью).

По своїй хімічній стійкості перевершує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором та трифторидом хлору.

Фторполімери застосовують у хімічній, електротехнічній та харчової промисловості, для виробництва мембранної одягу, в медицині, в транспортних засобах, у військових цілях, в основному в якості покриттів. Найбільшу популярність фторполімери отримали завдяки широкому застосуванню у виробництві посуду з протипригарним покриттям.
 

Більше інформації на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/politetraftoretilen-ptfe-ftoroplast-4_teflon/

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner