Кошик
98 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені в неробочий час, у вихідні та святкові дні, будуть оброблені в найближчий робочий день. З Вами зв'яжеться наш менеджер.

Компанія "САНТЕКС"
+380 (67) 409-99-75
+380 (63) 619-34-00
+380 (99) 359-31-19

Поліетилентерефталат, PET, (Лавсан)

Поліетилентерефталат (полиэтиленгликольтерефталат, ПЕТФ, ПЕТ, ПЭТГ, лавсан, майлар) — термопластик, найбільш поширений представник класу поліефірів. Продукт поліконденсації етиленгліколю з терефталевої кислоти (або її диметиловым ефіром); тверда, безбарвна, прозора речовина в аморфному стані і біле, непрозоре в кристалічному стані. PET переходить у прозору стан при нагріванні до температури склування і залишається в ньому при різкому охолодженні і швидкому проході через т. зв. «зону кристалізації». Одним з важливих параметрів ПЕТ є характеристична в'язкість, яка визначається довжиною молекули полімеру. Із збільшенням притаманною в'язкості швидкість кристалізації знижується. Міцний, зносостійкий, хороший діелектрик.

Властивості PET:
щільність — 1,38—1,4 г/см3,
температура розм'якшення (t розм.) — 245 °C,
температура плавлення (t пл.) — 260 °C,
температура склування (t ст.) — 70 °C,
температура розкладання — 350 °С.
не Розчиняється у воді і органічних розчинниках. Нестійкий до кетонам, сильних кислот і лугів.

ПЕТ йде на виробництво ниток та волокон. Заготовки з поліетилентерефталату застосовуються в машинобудуванні, хімічній промисловості, харчовому обладнанні, транспортних і конвеєрних технологіях, медичної промисловості, приладобудуванні та побутової техніки. Для забезпечення кращих механічних, фізичних, електричних властивостей ПЕТ наповнюється різними добавками (скловолокно, дисульфід молібдену, фторопласт).

Більше інформації за Полиэтилентерефталату - Пластику ПЕТ на нашому сайті - https://plastmass.kiev.ua/polietilentereftalat-pet-lavsan/

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner